A Gádoros ellen javított a Szénás, vízilabda-eredmény, tizenegy gól született Újkígyóson - hírek, információk, tabella. Nagyszénás—Gádoros 5—1 (2—1) Megyei II. osztályú labdarúgó-mérkőzés, Nagyszénás, 260 néző. V.: Barta. Kiállítva: Gyenge (Gádoros, utolsó emberként szabálytalankodott) a 77. percben. G.: Boér G. a 21., Tasi a 45., a 85., Kárai a 77., Szabó T. a 82., ill. Dudás a 7. percben. Jó: Szabó T., Szikora, Boér G., Vili, Tasi, ill. Lengyel, Burján, Horváth, Dudás. Boér Gábor: — A mai mérkőzésen csak a gólkülönbség volt a kérdéses. Helyzetek sokaságát hibáztuk el. Elismerésem a vendégek sportszerű és hősies védekezéséhez. Hriagyel András: — Nem keresem sem kibúvót, a mai Nagyszénás ennyivel jobb volt. Battonya—Dombegyház 5—0 (3—0) Battonya, 200 néző. V.: Erdős. Kiállítva: Tóth I. (Dombegyház, második sárga lap után) a 44. percben. G.: Roczkó a 13., a 29., Podina a 42., a 63., Putnoki a 60. percben. Jó: Putnoki, Roczkó, Podina, Szabó Zs., Ferencz, Csuzi, ill. Kovács Z., Puporka, Sirkó, Rostás, Bajkán. István András: — Kijött a két csapat közötti különbség. Tóth Miklós: — A vereségben legfontosabb szerepet az erősen tartalékos csapatom játszotta. Rossz felfogásban is játszottunk. Újkígyós—Békésszentandrás 6—5 (4—1) Újkígyós, 150 néző. V.: Bálint Z. Kiállítva: Barna (Békésszentandrás, utolsó emberként szabálytalankodott) a 88. percben. G.: Ekker A. a 6., a 42., az 56., Burkus a 40., a 45., 67., ill. Ugrai a 8., a 65., Rácz R. az 53., Bozsó (öngól) a 77., Borgulya a 80. percben. Jó: Burkus, Ekker G., Kovács P., Nemes G., ill. Ugrai, Csipai, Kiss, Rácz R. Ekker Attila: — Nagyon szépen köszönjük a három pontot. Minden egyes játékos, aki az Újkígyós színeiben lépett pályára, felejtse el ezt a mérkőzést. Varga László: — Vízilabda eredmény, a védelem csődöt mondott. Öt góllal illő lett volna a pontot is vinni. Vésztő—Doboz 5—2 (2—0) Vésztő, 150 néző. V.: Győri. G.: Vámos A. a 9., a 15., Balázs az 51., Bradák az 58., Dani a 84., ill. Huszár az 55., Rábai R. (öngól) a 88. percben. Jó: Litauszki, Lázár T., Turbucz, Vámos A., Ökrös, ill. Balogh I. Zsiros György: — Ahogy megjósoltam, a tavaszi szezon közepén fogjuk elérni azt a fizikai állapotot, ami már kellett volna az induláshoz. Ma a meleg sem volt ellenfél. Barcsay Attila: — Az a baj, hogy a hazaiak csak egy góllal segítettek bennünket, míg mi négyszer rúgtunk luftot a saját tizenhatosunknál. Csanádapáca—Körösladány 3—1 (1—1) Csanádapáca, 100 néző. V.: Czirbuly. G.: Varga G. a 30., az 55., Hrobár L. a 80., ill. Fekete B. a 43. percben. Jó: Demkó M., Varga G., Matyelka, Hrobár R., Deák, ill. Sáfár, Novák, Nagy M. Szikora Pál: — Az első félidőbeli bizonytalanságainkat ellenfelünk nem használta ki, a másodikban azonban jól futballoztunk. Keresztesi János: — „Az egyiknek sikerült, a másiknak nem, a sors olykor nem tudja mit akar”. Mi meg ma nem tudtuk mit akarunk. Okány—Köröstarcsa 1—0 (1—0) Okány, 180 néző. V.: Szűcs. Okány: Gróh — Rábai M., Papp Gy., Kovács T., Varga J., Zsigovics, Fojka, Sproch, Sós, Lázár S. (Kincses), Nagy K. (Ruzsa). Edző: Gurzó Sándor. Köröstarcsa: Kardos — Tusjak, Petrovszki, Zsiga, Andrejsi, Mészáros, Tóth N., Farkas, Petneházi, Tóth I. (Gál), Bartó (Vámos G.). Edző: Borgula János. A második félidőben elfáradt az okányi csapat, amelyben többen is sérülten vállalták a játékot. Ennek ellenére sikerült megtartaniuk az első félidőben megszerzett minimális előnyüket. G.: Ruzsa a 39. percben. Jó: Sproch, Kovács T., Gróh, Varga J., ill. Mészáros, Tóth N., Farkas. Gurzó Sándor: — Az akarat győzelme volt. Borgula János: — Nem boldogít, de nem a jobbik csapat nyert. Ifjúságiak: Nagyszénás—Gádoros 7—0, Battonya—Dombegyház 5—2, Újkígyós—Békésszentandrás 1—1, Vésztő—Doboz 4—1, Okány—Köröstarcsa 7—3, Csanádapáca—Körösladány 2—0, Kétegyháza—Mezőkovácsháza.